Įvairovės Chartija
Ieškome savanorių!

Ieškome savanorių!

Lietuvos įvairovės chartija ieško savanorių!

Lietuvos įvairovės chartija kviečia prisidėti prie birželio 3 d. Vilniaus rotušėje vykstančios metinės Įvairovės Chartijos konferencijos „Atviri miestai“, organizuojamos kartu su Baltic Pride.

Konferencijoje Europos ir Kanados miestų merai aptars, kaip savivaldybės gali prisidėti kuriant atvirus ir draugiškus miestus, kuriuose gera gyventi visiems. Verslas dalinsis, kaip užtikrina lygias galimybes savo darbuotojams ir klientams, aptars, kiek rūpinasi įvairove, žmogaus teisėmis ir kodėl. Jungtinių tautų  ir tarptautinių organizacijų atstovai diskutuos, kaip užtikrinti migrantų integraciją ES ir ypač Lietuvoje. Galiausiai Baltic Pride išvakarėse aptarsime LGBT padėtį šalyje ir valstybės bei verslo vaidmenį ją gerinant.

Renginį ves Erica Jennings. Numatoma renginio pradžia – 9 val.

Kad konferencija pavyktų, ieškome pastiprinimo – savanorių! Savanorius kviestume užtikrinti sklandžią renginio pradžią – registraciją, svečių pasitikimą, jie taip  pat koordinuotų žmonių srautus ir atliktų kitus svarbius darbus.

Savanoriaujant bus galimybė pasiklausyti konferencijos pranešimų ir diskusijų bei susipažinti su svečiais. Preliminarią renginio programą galite rasti čia – www.diversityconference.lt.

Visus susidomėjusius kviečiame atsiųsti trumpą motyvacinį laišką el. paštu gabija@diversity.lt iki gegužės 17 d.